O nás

GARANT - realitní kancelář

Vážení klienti,
vítáme Vás na našich webových stránkách a dovolte nám, abychom se úvodem krátce představili. Předmětem činnosti naší realitní kanceláře je zajišťování služeb při prodeji, koupi či pronájmu nemovitostí. Našim klientům poskytujeme kompletní realitní, právní a finanční servis založený zejména na osobním přístupu našich realitních makléřů.
 

S každým klientem sjednáváme individuální podmínky dle jeho požadavků a potřeb.

Řešíme i složitější, nebo méně obvyklé případy, včetně zajištění vyřízení věcného břemene, zástavního práva, exekuce či insolvence.Tak jako v realitních službách, tak i ve službách finančních, máme zájem, aby byl klient maximálně spokojen.

Dlouhodobě spolupracujeme s advokátní kanceláři JUDr. Vaňkové ve Vysokém Mýtě a s řadou bankovních institucí a stavebních spořitelen.
Naši makléři a finanční poradci Vám zajistí hypotéční úvěr, úvěr ze stavebního spoření, včetně tržního znaleckého posudku a pojištění nemovitosti.

Našim cílem je maximálně spokojený klient.

Radko Bartoš,  GARANT realitní kancelář

Chcete prodat nemovitost?

Chcete prodat svou nemovitost, nebo chcete zjistit skutečnou tržní cenu? Přenechte starosti spojené s prodejem na nás, společně najdeme cestu, která povede k oboustranné spokojenosti.

Naši makléři

+420 602 405 780
bartos@garant-rk.cz

Radko Bartoš